Sürgün

Sürgün 2013 izle , filmin konusu :Erol Özlevi'nin yönetmenliğini yaptığı bir yerli filmi. Romantik , tarih ve dram konularını içine katan film de üniversiteli iki gencin 1964'lü yıllar da başlamış ve 1974 ' lü yıllar...

Responsive image
YAZAR
Padric O Conaire
DOSYA BOYUTU
9,82 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789944611893

Bir Sürgün kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sürgün kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Padric O Conaire tarafından yazılmıştır.


“Ceplerim yeniden dolana kadar hiç kimse bana saygı duymayacaktı. Zengin bir kötürüm ile fakir olan arasında çok esaslı bir fark vardı.”İş aramaya geldiği Galway’de trafik kazası geçirip sakat kalan Michael hayatta kalabilmek için pek çok şey dener. Kolunu ve bacağını kaybetmiş, yüzü de deforme olmuş korkunç bir yaratık, bir ucube olarak gezici bir sirkte çalışmaya başlar. Patronuyla yaşadığı anlaşmazlığın ardından adamın bütün foyasını ortaya çıkarır ve asıl hikâye de burada başlar.  İrlanda’nın zengin edebiyat geleneğinden beslenen ve modernist İrlanda edebiyatının ilk örneklerinden sayılan Sürgün, modern toplumun heyulası yahut korkunç ötekisi olan kötürümlerin ancak tüketilebildikleri ölçüde toplumda kendilerine yer bulabildiklerini müthiş esprili bir dille, oyunbaz bir üslupla ancak oldukça gerçekçi bir biçimde anlatıyor.  İrlanda edebiyatının önemli yazarlarından biri olan Pádraic Ó Conaire kendi ülkesinin edebiyat mirasıyla dünya edebiyat birikimini ustalıkla harmanlıyor ve sizleri bir sakatın aniden dalgalanan, birden durgunlaşan, heyecanlanan, bitkin düşen, bencilce hareket eden, kendinden nefret eden yani bir anı diğerini tutmayan ruh dünyasına götürüp bırakıyor.  (Tanıtım Bülteninden)   


Outcast - Sürgün (2014) Türkçe Dublaj izle. Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1.