Gece Yalnızlıklarım

Süleyman Altunbaş. "Hayat gibi kaydın parmaklarımın arasından Seyirci kaldım gidişine. Şakacı baharlar gibi aldattın içimin erik ağacını. Soldurdun bayırlarımdaki gelinciklerimi.

Responsive image
YAZAR
Süleyman Altunbaş
DOSYA BOYUTU
8,41 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056754838

Bir Gece Yalnızlıklarım kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gece Yalnızlıklarım kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Süleyman Altunbaş tarafından yazılmıştır.


“Hayat gibi kaydın parmaklarımın arasından Seyirci kaldım gidişine.Şakacı baharlar gibi aldattın içimin erik ağacını.Soldurdun bayırlarımdaki gelinciklerimi.Gidişinle saklı bir kentte ateşe verdin gülümseyen papatyalarımı. Düş kırıklığına oturdum lâcivertin sırıtışlarında. Gün, dünde kalırken, ayrılığın sızısı bugüne sarktı pencere kenarlarında.Gittin ve sardın Sensizliği boynuma bir atkı gibi.Yaslı bir bulut gelip, yaslanıyor şimdi kahverengi gözlerime. Kopuyor zihnin telâşıyla âsumandan yağmurlar. Mavi bir ateş tutuşturuyor tülden nârin kanatlarımı. Binlerce figân baş kaldırıyor bir lâhzada tenimde.”  (Tanıtım Bülteninden)   


11.67 TL. "Hayat gibi kaydın parmaklarımın arasından Seyirci kaldım gidişine. Şakacı baharlar gibi aldattın içimin erik ağacını. Soldurdun bayırlarımdaki gelinciklerimi.