13 Gün

Miller'in kız kardeşi kaybolmuştur onu bulmak için efsane orman kristal gölü ormanlarına gidecektir. Çok eskilerden kalmış harabe olmuş kulübe kalıntılarının içinde kardeşini aramaya başlar Miller.

Responsive image
YAZAR
Rezo Tabukaşvili
DOSYA BOYUTU
7,97 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051807959

PDF formatında 13 Gün. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan 13 Gün kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İçerisinde birçok gizemi barındıran eserde her şey hastanın birinin başından geçen olayları ve sıkıntılarını direkt anlatmak istememesi ve anlatacağı şeyleri kaleme almış olduğu günlükler yolu ile anlatmak istemesiyle başlar. Yaşadığı 13 güne ait olayları bir kadın gözüyle öyküleştiren hasta, kurgulamasında doktorun merakının günden güne artması için azami gayret göstermektedir. 13 gün gibi kısa bir zaman dilimine sığdırılan olaylar aslında 38 yaşında bir kadın olan Veriçka’nın uzun zaman önce, aşağı yukarı 20 yıl önce başından geçen hadiselere ışık tutmaktadır. Alanında birçok başarıya imza atan ve yılların tecrübesine sahip olan Doktor Sandro için aslında söz konusu günlüklerde ilk kez karşılaştığı bir şey bulunmamakla beraber, direkt onu ilgilendiren başka bir şeye şahit olacaktır. (Tanıtım Bülteninden)   


Oyunlar » Aksiyon Oyunları » 13 Gün Sonra. OYUNA BAŞLA. 13 Gün Sonra Oyununu en iyi oynayabileceğiniz oyun sitesi OyunDevim.com.