Rüyalar Gerçek Olsa

Üye olun; video, müzik ve resim paylaşın, arkadaş edinin ve içeriklerinizi oluşturun! Giriş Yap. #Emel sayın rüyalar gerçek olsa.

Responsive image
YAZAR
Giovanna Fletcher
DOSYA BOYUTU
6,77 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059442763

Bir Rüyalar Gerçek Olsa kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Rüyalar Gerçek Olsa kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Giovanna Fletcher tarafından yazılmıştır.


Rüyalar Gerçek Olsa, rastlantılara inanmayan ve düşlerin gücüne inananların cesur öyküsü...İster beynimizin pisliklerden arınma yöntemi olduklarına inanalım, ister yoğun günlük hayatımız içinde beynimizin devre dışı kalıp hayal gücümüzü özgür bırakması olduğunu varsayalım ya da geleceğin habercisi olduklarını düşünelim, rüyalarımızın yaşamımız üzerindeki etkisi büyük. Bazen belli belirsiz, bazen de güçlü değişikliklere yol açıyorlar. Yepyeni düşünce ve duygularla uyanmamızı sağlıyorlar. Bazen aydınlatmaya ihtiyaç duyduğumuz karanlıktan korkutarak kaçırıyorlar bizi, bazen de ışığa doğru itekliyorlar. İçimizdeki engelleri kaldırırsak neleri başarabileceğimizi gösteriyorlar bize ama onlardan ne alacağımız bize bağlı.İster görmezden geliriz, istersek de harekete geçeriz. (Tanıtım Bülteninden)   


: Rüyalar Gerçek Olsa. 06 Mayıs 2014 Salı 19:08 eklendi, 248 defa indirildi. 4. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (341). 5. Bak Yeşil Yeşil (284). 6. Rüyalar Gerçek Olsa (248).