Ölüler, Toprak ve Güneş

Ölüler, Toprak ve Güneş yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Ölüler, Toprak ve Kitabı satın al sponsorlu. Adı: Ölüler, Toprak ve Güneş. Yazar: Ercan Şimşek.

Responsive image
YAZAR
Ercan Şimşek
DOSYA BOYUTU
7,11 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059314138

PDF formatında Ölüler, Toprak ve Güneş. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ölüler, Toprak ve Güneş kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Şiir; varoluş kaygısı yaşayan bireyin hayata tutunma girişimi… Yüreğindeki boşluktan yonttuğu acıların, sevinçlerin, kederlerin, özlemlerin ve sayısız duygunun yeniden biçimlenmiş halidir. Şiir insan ruhunun aynası, kederli kelimelerin yan yana gelerek yeni bir dünya yaratması, en olmadık kelimelerin sevişmesinden çocukların doğmasıdır.  İnciltilmiş bir çiçekten bal alıyorum,ağzımda kan lekesi.Artık kendi kendini ilikliyor gömlek düğmelerim,aynalar göstermiyor kendini bana,Bir boşluğa bakıp tarıyorum saçlarımı.Kırılan bendim,eksilen ya da ağlayanhep ben.Sonrası hep bir hüzün. (Tanıtım Bülteninden)   


7.50 TL. Şiir; varoluş kaygısı yaşayan bireyin hayata tutunma girişimi... Yüreğindeki boşluktan yonttuğu acıların sevinçlerin kederlerin özlemlerin ve sayısız duygunun yeniden biçimlenmiş halidir.