Umuda Tutunmak

Şair Necdet Uçan isimli şaire ait Umuda tutunmak adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Necdet Uçan adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Ayşe Kadıoğlu Yıldız
DOSYA BOYUTU
9,79 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059425346

Bir Umuda Tutunmak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Umuda Tutunmak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ayşe Kadıoğlu Yıldız tarafından yazılmıştır.


Şimdiye kadar okuduğum en doğal cümleler. Çok sevgili arkadaşım, ablam Ayşe Kadıoğlu Yıldız, geçirdiği meme kanseri ve tedavi sürecini anlattığı kitabında, duygularından dış dünyaya kadar pek çok detayı, tatlı bir sohbet havasıyla kaleme almış. Kitabı ilk okuyan kişi olmanın keyfini yaşıyorum. Her bölümünü çay içerek mi yazdı bilemiyorum ama okudukça burnuma bir çay kokusu geldi. Zannediyorum sizlerde kitabın bir yerlerinde çay içmek isteyeceksiniz. -Cemile Melek Şirin- (Tanıtım Bülteninden)   


Bu umuda tutunuyoruz şimdilik… Tribünlere gelirsek; ne kadar yazarsak yazalım sanırım değiştiremeyeceğiz. Bir grup düşünün ki arkasında oynanan maçla yakından, uzaktan ilgisi olmasın.